Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu apo siç njihet si “Mehmet Kosova” është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe bashkëshortja e tij, Sinem Kobal janë bërë prindër për herë të parë dje. Siç raportohet në mediat turke Sinem dhe vajza janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe sot kanë dalë nga spitali.

Çifti vogëlushen e kanë pagëzuar me ermin Lalin./21Media