Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu apo siç njihet si “Mehmet Kosova” është bërë baba për herë të parë në muajin tetor. Ditët më të lumtura me vajzën e tyre çifti po i shfrytëzon në maksimum, shkruan rtv21.tv

Daljen e tyre të parë në publik si prindër, Kenani dhe gruaja e tij, Sinemi e bënë para disa dite, ku iu përgjigjen disa pyetjeve të gazetarëve.

Në pyetjen se kujt po i ngjan vajza, aktori tha “Shumë herët për ta krahasuar me dikë, do ta shihni së shpejti, nuk ngjan ende me askënd”.

Çifti vogëlushen e kanë pagëzuar me ermin Lalin./21Media