Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu apo siç njihet në Kosovë si “Mehmet Kosova” po bëhet baba për herë të parë.  Ai dhe modelja e njohur Sinem Kobal janë duke e shijuar pritjen më të ëmbël.

Sipas mediave turke, Kenani ka blerë një vilë luksoze për bashkëshorten. Vila ndodhet në Bodrum dhe siç është raportuar ajo është blerë 3 milionë lira turke.

Sinemi tani është në muajin e tetë, dhe çifti tashmë e kanë bërë pubike se po presin një vajzë të cilën kanë vendosur ta pagëzojnë me emrin Lalin./21Media