Çifti  po duken për mrekulli

Çifti  po duken për mrekulli

Aktori i njohur turk Kenan Imirzalioglu,  në Kosovë u bë i njohur me rolin e “Mehmet Kosovës”, në serialin “Jetë e hidhur” serial ky i cili transmetua në televizonin Rtv21.

Me rolin e tij të “Mehmet Kosovës” i cili nuk arriti që të martohet me vajzën qe e deshi “Nerminin”, u pëlqye shumë nga të gjithë shikuesit e këtij seriali.

Por, në jetën reali Kenani është i martuar dhe është shumë i lumtur.

Aktori në vitin 2016 lidhjen e tij disa vjeçare me aktoren dhe modelen e e njohur  Sinem Kobal, e ka kurorëzuar me martesë në një ceremoni madheshtore., shkruan rtv21.tv

Si duket, çifti së bashku janë duke e jetuar një jetë të lumtur së bashku, teksa çdo herë i shohim duke i qëndruar afër njëri- tjetrit.


Së fundmi në rrjetin social Instagram, “Mehmet Kosova” ka publikuar një imazh të bukur bashkë me zaptuesen e zemrës së tij. Dyshja në këtë fotografi po duken shumë bukur.

Kujtojmë se, “Jetë e hidhur” kishte një numër të madh të aktorëve, të cilët vazhdojnë ende të jenë të njohur për publikun kosovar./21Media