Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu apo siç njihet si “Mehmet Kosova” është bërë baba për herë të parë në muajin tetor të vitit të kaluar.

Kenani dhe Sinemi ditët më të lumtura me vajzën e tyre po i shfrytëzojnë në maksimum, madje dyshja vajzën e tyre po e mbajnë larg mediave sociale, shkruan rtv21.tv

Që nga lindja e vogëlushes e deri tani çifti nuk publikuan asnjë imazh të saj. Sinemi është ajo e cila sot ka publikuar fotografinë e parë të vajzës prmes të cilës ka zbuluar edhe fytyrën e vogëlushes.

Çifti vogëlushen e kanë pagëzuar me ermin Lalin./21Media