Melinda Ademi çmendi fansat për Halloween!

Melinda Ademi çmendi fansat për Halloween!

Në mesin e artistëve që u duken unik mbrëmë në festën e Halloween apo siç njihet “Nata e Shtrigave”, ishte edhe rep-artistja Melinda Ademi. Për fansat që e përcollën performancën e saj në Tiranë, rep-artistja zgjodhi një kostum të veçantë.

25-vjeçarja u shfaq në të brendshme dhe me duvak dhe pamjet e shumta nga performanca e saj po qarkullojnë në rrjete sociale. Ajo çmendi fansat me ‘twerk’, transmeton rtv21.tv

“A po don pak” mban titullin videoprojekti i fundit i saj. Numëron mbi 3 milionë klikime./21Media