Melinda vë në pah linjat perfekte trupore

Melinda vë në pah linjat perfekte trupore

Njëra ndër rep-artistet më të dashura për publikun shqiptar, Melinda Ademi, po shijon suksesin e njëpasnjëshëm të këngëve të saj. Ani pse është e angazhuar me projekte të shumta e me koncerte, ajo po gjen kohë edhe për veten.

Sot, artistja shqiptare publikoi disa fotografi me bikini, ku vë në pah linjat perfekte trupore. Duket shumë tërheqëse, shkruan rtv21.tv

 

View this post on Instagram

 

a little taste of paradise on my day off ☀️ custom ✨ bikini: @walonefashiongroup 📸: @arbanosmani_photographer

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Projekti i fundit i saj është “Pika pika”. Këtë projekt e ka sjellë para një muaji dhe numëron mbi 11 milionë klikime./21Media