Melindës i ndodhi e papritura

Melindës i ndodhi e papritura

Arriti që shumë shpejt të bëhet e njohur dhe emri i saj të njihet në të gjitha trojet shqiptare.

Melinda Ademi këtë verë ka publikuar dy projekte muzikore. “Pika Pika” dhe “A po don pak”, të cilat janë pëlqyer mjaft nga publiku.

25 vjeçarja gjithashtu është e parnishme në mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit, shkruan rtv21.tv

Në një performancë që pati së fundmi Melindës i ndodhi e paprituara ajo rrëshqiti në skenë dhe u rrëzua,

Kënga e fundit e këngëtares “A po don pak” e publikuar para një muaji është klikuar më shumë se 3 milionë herë në kanalin Youtube./21Media