Duket shumë bukur

Duket shumë bukur

Rep-artistja e mirënjohur shqiptare, Melinda Ademi, po shijon suksesin e këngës “Pika Pika”, të cilën e ka sjellë para një muaji. Ky projekt deri më tani numëron mbi 10 milionë klikime.

Krahas angazhimeve të shumta, Melinda, është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale. Në disa fotografi që pubikoi së fundmi, artistja shfaqet shumë tërheqëse, transmeton rtv21.tv

Përveç kësaj kënge, Melinda do të jetë e angazhuar edhe me shumë koncerte dhe do të sjellë edhe shumë projekte të tjera./21Media