Deputeti i Partisë Demokratike e Kosovës, Memli Krasniqi ka rezulatuar pozitiv për COVID-19.

Ai përmes një postimi në llogarinë e tij “Facebook” ka njoftuar se nga dje është izoluar dhe po i ndjekë rekomandimet e profesionistëve shëndetësorë.

“Pas shfaqjes së disa simptomave të lehta dhe duke qenë i ekspozuar në ambiente ku persona të tjerë kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, dje jam testuar dhe sot kam rezultuar pozitiv edhe unë. Andaj, prej dje jam në izolim dhe po i ndjekë rekomandimet e profesionistëve shëndetësorë”, ka shkruar Krasniqi në Facebook.

Krasniqi ndër tjera ka ftuar qytetarët që të kenë kujdes të shtuar./21Media 

Të dashur miq,

Pas shfaqjes së disa simptomave të lehta dhe duke qenë i ekspozuar në ambiente ku persona të tjerë kanë…

Posted by Memli Krasniqi on Wednesday, October 21, 2020