Këngëtari i njohur shqiptar, Mentor Haziri sonte publikoi projektin e radhës.

“Për ju” titullohet kënga e Hazirit, të cilën e artisti e publikoi me videoklip shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës “Për ju” është përkujdesur Eriona Rushiti, ndërsa, për videon Besim Ugzmajli./21Media