Këngëtari i mirënjohur, Mentor Haziri, ka finalizuar një projekt të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Kënga e re nga Mentor Haziri e cila titulluar “Për ju” dhe do të publikohet sonte në ora 20:00.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Premierë nesër ora 20:00

A post shared by MENTOR (@mentorhaziri) on

Ndryshe, “Mara” është projekti i fundit muzikor që këngëtari e ka publikuar më 19 mars./21Media