Bashkëpunimi i dytë i artistëve

Bashkëpunimi i dytë i artistëve

Artistët Rina dhe Sin Boy kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor, shkruan rtv21.tv

Kënga titullohet “Meredith” dhe është e shoqëruar me videoklip.

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i artistëve pasi që “Gigi” titullohet projekti i  tyre i parë, që u publikua para një viti. Ky projekt numëron mbi 62 milionë klikime.

Kujtojmë se, Rina dhe Sin Boy para pak javësh zbuluan lidhjen e tyre të dashurisë. /21Media