Mërgimtari nga Suhareka vdiq papritmas rrugës për në Kosovë

Një ngjarje e dhimbshme ka ndodhur sot në familjen Shala në Suharekë.
57 vjeçari nga Suhareka që ishte nisur për Kosovë për t’i kaluar pushimet ka vdekur rrugës për në vendlindje.
Familjarët nuk kanë dhënë detaje të tjera, përderisa kanë thënë se vdekja ka ndodhur papritmas.
”Njoftim Mortor. Sot me daten 25.12.2022 në moshen 57 vjeqare gjat rruges për në Kosovë ndrroj jetë pa pritë mas Vllau jonë i dashur Lulzim (Zenel) Shala. Për ceremonin e varrimit dhe hapjen e të pames ju njoftojm më vonë. Familja Shala nga Suhareka”, thuhet në njoftimin e familjes./21Media

Back to top button