Kënga e re nga Dafina

Kënga e re nga Dafina

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor të titulluar “Merri krejt”.

Këtë këngë Dafina e ka shoqëruar me videoklip ku ajo shfaqet mjaft bukur, shkruan rtv21.tv

Projekti “Merri krejt” vjen pas këngës “Vuj vuj”, të cilin Dafina publikoi në muajin dhjetor dhe deri tani në kanalin YouTube numëron mbi 10 milonë klikime. /21Media