Këngëtari i njohur shqiptar, Blero ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga titullohet ““Merri sytë e mi” dhe është shoqëruar edhe me videoklip.

Për muzikën e këngës janë përkujdesur Blero, Albos dhe Fissi kurse për tekstin e këngës është kujdesur Fissi.

Kujtojmë që, “Lambo” është projekti i fundit i Bleros, në bashkëpunim me L3O./21Media