Fotografi e bukur familjare

Fotografi e bukur familjare

Yigit Kagan Yazici edhe pse vetëm 13 -vjeçar ka arritur që të ketë famë të madhe edhe përtej kufijve të Turqisë.

Aktori me talentin e madh që e ka për aktrim bënë pjesë në mesin e aktorëve më të kërkuar në Turqi.

Roli i cili i hapi dyert e suksesit është i “Mertit” te seriali “Mos ma lësho dorën”, me këtë rol ai rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve.

Aktori për të qëndruar afër fansave të tij tregohet majft aktiv edhe në rrjetin social Instagram. Së fundmi aktori ka publikuar një fotografi të bukur me prindërit e tij.

Prindërit e tij janë Yigiti dhe Zeynepia, të cilët e admirojnë aktrimin e birit të tyre pavarësisht se ai filloi në moshë të re./21Media