Mihrije Braha e tregoi gjendjen e Mitrovicës në veri

Mihrije Braha e tregoi gjendjen e Mitrovicës në veri

Pasi publikoi një video në të cilën tregon se si është gjendja në veri të Mitrovicës, Mihrije Braha thotë se mori komente e mesazhe të shumtë, shkruan rtv21.tv

E njëri nga mesazhet duket se e emocionoi aq shumë sa që vendosi ta publikojë në Instagram.

“Kur dje e kam publikuar videon… kam mar shum sms e komente …ja një sms……M B”, ka shkruar Braha në mbishkrimin e fotografisë.

Në video Mihrija flet se si në veri të Mitrovicës ende ka tabela të veturave të Serbisë dhe thotë se njerëzit nuk guxojnë të hynë në këtë lagje./21Media