Reperi i njohur Gjiko dhe reperja e njohur, Melinda Ademi kanë finalizuar projektin e përbashkët muzikor, shkruan rtv21.tv

Kënga e titulluar “X5” do të publikohet këngë të diele në ora 13:00.

Në rrjetin social Instagram, Gjiko ka ndarë me ndjekësit e tij një pjesë të shkurtër të videoklipit.

 

View this post on Instagram

 

‼️GJIKO x MELINDA – X5 e Diele Ora 13:00 30.08.2020 🔥🍾🍾🍾🍾🍾🍾‼️ @melindaademi @redboxent @entermedia.tv

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on

Ndryshe, “Xhiro” është projekti i fundit muzikor nga Gjiko. Kënga numëron mbi dy milionë klikime në Youtube.

Ndërsa projekti i fundit muzikor nga Melinda titullohet “Nashta” dhe numëron mbi gjashtë milionë klikime në Youtube./21Media