Bashkëpunimi i tyre i parë

Bashkëpunimi i tyre i parë

Dy emra të njohur të skenës, Adelina Ismajli dhe Skerdi po vijnë me një bashkëpunim, shkruan rtv21.tv

Projekti i ri nga dyshja do të publikohet sot në ora 18:00.

Këtë e ka bërë të ditur Skerdi përmes një postimi në rrjetin social Instagram, mirëpo nuk ka zbuluar detaje rreth këngës që po sjellin.

Ndryshe, “Çikat” është projekti i fundit muzikor nga Adelina në bashkëpunim me reperen e njohur, Rina Balaj. Ndëra projekti i fundit nga Skerdi është “Falma” në bashkëpunim me Donjeta Morinën./21Media