Nënë e bijë, si dy pika uji

Nënë e bijë, si dy pika uji

Aktorja, Alina Boz e cila në Kosovë u bë njohur si “Hazalli” nga seriali “Paramparça” është një ndër femrat më të bukura në Turqi, shkruan rtv21.tv

Bukuria e aktores së njohur turke, Alina Boz nuk është rastësi pasi ajo këtë bukuri e ka trashëguar nga nëna e saj.

Shikoni fotot më poshtë dhe do të mund ta vëreni se sa shumë “Hazalli” i ngjason nënës./21Media

44218_guzelligi-annesinden93074-58611414dfbbc