Mësuesja u jep fund telefonave të nxënësve në mënyrë brutale

Mësuesja u jep fund telefonave të nxënësve në mënyrë brutale

Një video është bërë virale në internet,  ku shihet një mësuese teksa shkatërron telefonat e nxënësve duke i goditur me guri, përcjell rtv21.tv

Ngjarja është regjistruar në Indonezi. Për derisa mësuesja bën këtë veprim, në video dëgjohet zërat e nxënësve të cilët janë të habitur dhe të shqetësuar për humbjen e telefonave të tyre./21Media