Lusiana Lopilato të hënën festoi ditëlindjen të 33-të.  Bashkëshorti i saj, Michael Buble e uroi atë më fjalët më të mira.

Këngëtari kandez postoi një fotografi të Luisana me tre fëmijët e tyre Noah, 6 vjeç, Elias, 4 vjeç dhe Vida, 22 muaj.

“Gëzuar ditëlindjen Luisana. Faleminderit që e drejtove këtë familje me besimin, dashurinë, forcën dhe vetëmohimin”, shkroi Michael Buble në fotografinë në Instagram./21Media