Reflekton gjallëri

Reflekton gjallëri

Përveç zërit të veçantë që ka Mihrije Braha njihet edhe për paraqitjet e saj skenike, gjithmonë të veçanta.

Mihrija përkundër moshës ka arritur që të ruaj format e saj trupore dhe të kujdeset për stilin e veshjeve duke ndjekur gjithmonë trendet e fundit.

Mihrije Braha është nga ato femrat që përherë ka treguar respektin ndaj vetës, dhe është paraqitur para publikut shumë e kujdesshme.

Së fundmi këngëtarja është shfaqur me një stil më ndryshe nga çka jemi mësuar ta shohim.

Mihrija të lë pa fjalë me linjat trupore./21Media