Mihrija e ka ekspozuar trupin e saj me rroba banjo

Mihrija e ka ekspozuar trupin e saj me rroba banjo

Ndonëse jo dhe aq e re në moshë, këngëtarja Mihrije Braha është njëra ndër artistet e cila kujdeset shumë për fizikun e saj.

Linjat trupore dhe kujdesi i veçantë që i kushton pamjes së jashtme e bëjnë atë të duket si vajzë e re, shkruan rtv21.tv

Së fundmi Mihrija ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën e ka ekspozuar trupin e saj me rroba banjo.

Ndryshe, kënga e fundit nga Mihrija është “Si cigaren e fundit më fike”./21Media