Këngëtarja e ekspozon trupin

Këngëtarja e ekspozon trupin

Ndonëse jo dhe aq e re në moshë, këngëtarja Mihrije Braha është njëra ndër artistet e cila kujdeset shumë për fizikun e saj. Linjat trupore dhe kujdesi i veçantë që i kushton pamjes së jashtme e bëjnë atë të duket si vajzë e re, shkruan rtv21.tv

Së fundmi Mihrija ka publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën e ka ekspozuar trupin e saj me një veshje plazhi.

Ndryshe, kënga e fundit nga Mihrija është “Jam nxon”./21Media