Lojtarët priten të mbërrijnë në Kosovë pas një ore

Lojtarët priten të mbërrijnë në Kosovë pas një ore

Skuadra e Milanit para pak minutash është nisur për në Kosovë.

Rosonerët thuhet se do të jenë në Kosovë rreth orës 12:00 ku më pas do të akomodohen në një hotel në qendër të Prishtinës.

Në llogarië zyrtare të klubit të Instagram janë postuar disa video, ku shihen lojtarët e skuadrës duke hyrë në aeroportin Malepnsa.

Kujtojmë që ndeshja mes Feronikelit dhe Milanit do të zhvillohet sonte me fillim nga ora 20:45.