Futbollisti i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica muajin e kaluar është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe bashkëshortja e tij Belkiz u bekuan me një djalë të cilin e pagëzuan Tian. Ardhja në jetë e vogëlushit çiftin e ka gëzuar pa mas dhe vazhdimisht ata po kalojnë kohë së bashku.

Si Miloti ashtu edhe Belkizi që nga lindja e vogëloshit nuk po hezitojnë që të publikojnë imazhe të ndryshme. Kur jemi te fotografitë çifti dje në Instagram kanë publikuar disa fotografi të bukura me djalin.

 

Kujtojmë se Miloti dhe Belkizja janë fejuar në vitin 2015, kurse janë martuar vitin e kaluar. /21Media