Futbollisti i njohur shqiptar Milot Rashica, mbrëmë vitin e ri e festoi afër gruas dhe djalit të tij.

Përmes disa fotografive të publikuara në rrjetet sociale Rashica uroi që viti 2021 të jetë vit i mbarë, teksa shkroi se shpreson që sa më shpejt t’i kthehmi normalitetit.

Viti 2020 ani pse nuk ishte shumë i mirë për gjithë botën, Rashica dhe gruaja e tij u bekuan me dhuratën më të çmuar ata u bënë prindër për herë të parë në muajin maj./21Media