Roma e vogël përmes fotografive

Roma e vogël përmes fotografive

Këngëtari Milot Llalloshi dhe bashkëshortja e tij, Erxhina Llalloshi janë bërë prindër për herë të dytë në fund të shkurtit të këtij viti. Ata kanë sjellë në jetë një vajzë të cilën e emëruar Roma.

Kohëve të fundit është bërë trend që bebeve të iu realizohen fotografi, e një gjëje të tillë nuk i shpëtoi as Miloti, shkruan rtv21.tv.

Ky i fundit ka publikuar fotografitë artistike të Romës, e cila ende nuk ka mbushur një muaj jetë. “Qika jem e bukur”, është përshkrimi që Miloti ka lënë mbi fotografitë.

Miloti dhe Erxhina në vitin 2016 e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në një ceremoni madhështore. Në vitin 2017 janë bërë prindër të një vogëlushi, të cilin e kanë quajtur Priam./21Media

 

View this post on Instagram

 

Qika jem e bukur #Roma ❤️ @momentsbygresa

A post shared by Milot Llalloshi (@milotllalloshi) on