Çifti duket për mrekulli

Çifti duket për mrekulli

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës në futboll, Milot Rashica dhe e fejuara e tij, Belkiz Kera janë ndër çiftet më të komentuara dhe të dashura nga publiku.

Duke qenë se kanë numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale, dyshja po tregohen mjaft aktiv, duke publikuar imazhe të shumta nga përditshmëria  e tyre.

Sonte, bukuroshja e Rashicës, Belkizi publikoi dy imazhe të bukura në instagram, ku numëron 33 mijë e 500 ndjekës, shkruan rtv21.tv

Në njërën prej fotografive, Belkizi shihet me personin e zemrës, të cilët duken mjaft bukur dhe të veshur me ngjyrë të njëjtë.

Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë fejuar në vitin 2015./21Media