Belkizi shkëlqen e veshur si nuse

Belkizi shkëlqen e veshur si nuse

Pas Belkizit, edhe i fejuari i saj, futbollisti Milot Rashica sonte publikoi fotografi të bukura të të fejuarës, shkruan rtv21.tv

Futbollisti i kombëtares së Kosovës, Milot Rashica për 218 mijë ndjekësit e tij në instagram publikoi dy imazhe të bukura të Belkizit, e cila shihet e veshur me dimi e jelek, si dhe me dallamë.

Fotografi të mrekullueshme të bëra me rastin e kanagjeqit e fejuara e Milotit, Belkizi publikoi sonte në instagram, ku numëron 25 mijë e 200 ndjekës.

Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë fejuar në vitin 2015, kurse tani kanë vendosur të martohen./21Media