Sot është ditëlindja e një prej këngëtareve shumë të pëlqyera në Kosovë

Sot është ditëlindja e një prej këngëtareve shumë të pëlqyera në Kosovë

Edona Llalloshi sot mbush 38 vjet, dhe nga shumë ata që e uruan për këtë ditë të shënuar, ishte edhe vëllai i saj Milot Llalloshi, shkruan rtv21.tv.

Miloti i cili gjithashtu është një artist postoi një fotografi në profilin e tij zyrtar në Instagram, ku shihej ai bashkë me Edonën, duke shtuar përshkrimin: “Urime ditlindja moter e dashur”.

Edhe ne i urojmë ditëlindjen Edonës, duke i uruar suksese në jetë dhe karrierë!

/21Media