Mimoza Mustafa kthehet mbrapa në kohë

Mimoza Mustafa kthehet mbrapa në kohë

Këngëtarja Mimoza Mustafa, edhe pse nuk është aktive në skenën muzikore ajo herë pas here poston fotografi në rrjetet sociale. Ajo vazhdon të mbetet një zonjë atraktive ashtu siç e njohim nga fillimi.

Si fundmi Mimoza, ka postuar një fotografi në Instagram me të cilen duket se këngëtarja ka kujtuar disa momente nga e kaluara e saj.

Kjo fotografi shihet është pjesë nga njëri prej videoklipeve të këngëtares, në vitin 2007, shkruan rtv21.tv

Menjëherë pas postimit të fotografisë, këngëtarja ka marrë komentet nga fansat e saj, të cilët e kanë përgëzuar Mimozën për stilin qe e kishte dhe që e ka ende.

 

View this post on Instagram

 

Throwback #2007

A post shared by Mimoza Mustafa Kryeziu (@mimoza.mustafa1) on

“Neve s’na shkon” është kënga e fundit e Mimozës në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Ramdan Krasniqi-Dani. Ky bashkëpunim është mirëpritur nga fansat e dyshes së njohur./21Media