Mimoza me duet të ri

Mimoza me duet të ri

Këngëtarja e njohur njohur Mimoza Mustafa ka paralajmëruar se së shpejti do ta sjell projektin e saj më të ri.

Për këtë projekt ajo ka bashkuar forcat me këngëtarin e njohur, Robert Berisha, shkruan rtv21.tv

Këtë e ka bërë të ditur vetë Mimoza me anë të një postimi në Instagram, ku ka publikuar një fotografi bashkë me Robertin.

“Së shpejti”, ka shkruar këngëtarja poshtë kësaj fotografie.

 

View this post on Instagram

 

Coming🔜 @robertberishaofficial @produksionilabia #2020 💥

A post shared by Mimoza Mustafa Kryeziu (@mimoza.mustafa1) on

Ky nuk është bashkëpunimi i parë i dyshes, pasi që Mimoza dhe Roberti gjatë verës sollën projektin “Krejt i boj”. /21Media