Mimoza me një paraqitje të veçantë

Mimoza me një paraqitje të veçantë

Këngëtarja njohur shqiptare, Mimoza Shkodra është njëra ndër femrat më të komentuara të showbiz-it e cila vazhdimisht tërheq vëmendje me paraqitjet e saj, shkruan rtv21.tv

Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram, ku vazhdimisht publikon fotografi dhe video nga puna dhe përditshmëria e saj.

Me videon e fundit që ka ndarë me ndjekësit, Mimoza ka rrëmbyer vëmendje të madhe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

 

View this post on Instagram

 

Make-up @anderratelie Hair @anderrateliehair

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Ndryshe, “T’lutem” është projekti i fundit muzikor nga Mimoza Shkodra në bashkëpunim me Skredin. Kënga ka arritur mbi pesë milionë klikime në Youtube./21Media