Këngëtarja e njohur, Mimoza Shkodra, është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku numëron mbi 300 mijë ndjekës.

Së fundmi, këngëtarja ka rrëmbyer vëmendje me disa fotografi në të cilat ka pozuar me bikini, shkruan rtv21.tv

Mimoza ka marrë shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

#standuppaddlelovers

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

 

View this post on Instagram

 

Welcome to the Jungle 🌺🐍🐠

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Ndryshe, “Fol Fol” është projekti i fundit muzikor që Mimoza e ka publikuar më 23 nëntor të vitit 2019. Kënga deri tani ka arritur mbi shtatë milionë klikime në Youtube./21Media