Mimoza Shkodra njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, së fundmi rrëmbeu vëmendje me pozat e realizuara në bikini.

Në këto fotografi të bukura, për të cilat Mimoza ka marrë  komente dhe pëlqime nga ndjekësit e saj ajo shfaqet shumë tërheqëse,

Ndryshe, “Fol Fol” është projekti i fundit muzikor që Mimoza e ka publikuar më 23 nëntor të vitit 2019. Kënga deri tani ka arritur mbi shtatë milionë klikime në Youtube./21Media