Ministri i Mbrojtjes vaksinohet me dozën e tretë të vaksinës

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj ka bërë të ditur është vaksinuar me dozën e dytë të vaksinës.
Ai u ka bërë thirrje qytetarëve që të luftojnë pandeminë COVID-19 në mënyrë të ti kthehimi normalitetit.
”Mjeti më i suksesshëm dhe efikas për luftimin e virusit është vaksinimi. Unë u vaksinova me dozën e tretë përforcuese të vaksinës! Ta ruajmë shëndetin tonë dhe të të tjerëve përmes vaksinimit”, ka shkruar Mehaj./21Media

Back to top button