Ministri i Punëve të Brendshme të Maqedonisë së Veriut, Oliver Spasovski, ka rezultuar pozitiv me COVID-19.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë ministri në llogarinë e tij në Facebook.

Ai shkruan se gjendja e tij shëndetësore është stabile me simptoma të lehta dhe është në vetëizolim./TV21

Почитувани, би сакал да ве информирам дека и покрај строгото почитување на мерките коишто ги превземам за моја лична и…

Posted by Oliver Spasovski on Monday, October 26, 2020