Ministri i Shëndetësisë, Armend Zemaj, bashkë me drejtorin e IKSHPK-së, Drejtorin e Policisë së Kosovës dhe drejtuesit e Inspektoratit Shëndetësor (MSh) dhe Inspektoratit Sanitar (AUVK) do të mbajnë sonte konferencë për media.

Siç njoftoi Ministria e Shëndetësisë, konferenca do të mbahet sonte nga ora 22:00 në ministrinë e Shëndetësisë./21Media