Ajo premtoi mbështetje për projektet sportive dhe kulturore

Ajo premtoi mbështetje për projektet sportive dhe kulturore

Ministrja e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Vlora Dumoshi, gjatë turit nëpër komunat e Kosovës, sot zhvilloi një takim me kryetarin e Fushë Kosovës, Burim Berisha, me të cilin diskutoi  për investime në kulturë, rini dhe sport./21Media