Olta nënë e dy vajzave

Olta nënë e dy vajzave

Ministrja e Mbrojtjes në Shqipëri, Olta Xhaçka është bërë nënë për herë të dytë.

Vogëlushja erdhi në jetë gjatë orëve të natës. Ministrja ka lindur në maternitetin “Koço Gliozheni’ dhe si ajo e vajza gëzojnë shëndet të plotë.

Tani Xhaçka dhe bashkëshorti i saj, ish-deputeti Artan Gaçi janë prindër edhe të një vajze tjetër, 4 vjeçe me emrin Hana.

Pavarësisht shtatzënisë, ministrja Xhaçka nuk është shkëputur nga detyra deri ditët e fundit. /oranews