Këngëtarja Miranda Hashani është një ndër artistet më të dashura për publikun shqiptar. Miranda me muzikë ka filluar të merret që nga mosha pesë vjeçare, kurse tani është e njohur për publikun shqiptarë kudo në botë, shkruan rtv21.tv.

47-vjeçarja e cila jeton në Gjermani është edhe një nënë shumë e përkushtuar për fëmijët e saj, dhe kohën më të madhe duket se e kalon me dy djemtë e saj,

Miranda në Instagram sot ka publikuar një imazh të bukur, ku shfaqet afër me djemve të saj.

Hashani është e martuar prej vitesh me ndihmës trajnerin e futbollit në ekipin e Prishtinës Mentor Miftarin,  ata janë prindër të dy djemve Donit dhe Detit. /21Media