"Sa shumë më mungon"

“Sa shumë më mungon”

Vitin e kaluar këngëtarja e njohur, Miranda Hashani ka humbur njërin prej krijesave më të dashura për të, qenin Bee Gee.

Ngodhjen e qenit  Miranda e ka përjetuar shumë rëndë.

Kurse, sot në një vjetorin e humbjes së tij, këngëtarja përmes një postimi në Instagram ka shprehur mallin që e ka për Bee Gee.

“Sa shumë më mungon”, ka shkruar Miranda në fotografinë e publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Sa shumë më mungon 😔…

A post shared by Miranda Hashani (@hashanimiranda) on


Kënga e fundit e Mirandës titullohet “Amaneti i Nanës”. Me këtë këngë ajo ka pasqyruar rëndësinë dhe dashurinë ndaj gjuhës, kombit dhe traditave shqiptare ku edhe në klip shihet me veshje kombëtare. /21Media