Imazhe të bukura nga dasma e Miranda Hashanit

Imazhe të bukura nga dasma e Miranda Hashanit

Këngëtarja Miranda Hashani është një ndër artistet më të dashura për publikun shqiptar. Hashani ka mbi 20 vjet që është martuar me ndihmës trajnerin e futbollit në ekipin e Prishtinës, Mentor Miftarin. Ata gëzojnë një jetë të lumtur bashkëshortore dhe janë prindër të dy djemve, Donit dhe Detit, transmeton rtv21.tv

Në internet qarkullojnë disa imazhe të bukura të dasmës së Miranda Hashanit. Ajo dukej shumë elegante me fustanin e nusërisë, me të cilin rrëmbeu vëmendje të madhe.

Këngëtarja së bashku me familjen e saj jetojnë në Gjermani./21Media