Miriami ka prerë flokët

Miriami ka prerë flokët

Këngëtarja e njohur shqiptare, Miriam Cani, ka bërë një ndryshim në pamje, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 660 mijë ndjekës, këngëtarja ka publikuar një fotografi në të cilën shihet me flokët e prera shkurt.

Fotografi ka marrë shumë pëlqime dhe komente nga fansat e saj.

 

View this post on Instagram

 

‍♀️ Love you my lovely Mira @jetmira_dushi_official

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

Ndryshe, Miram Cani dhe bashkëshorti i saj, këngëtari shumë i dashur për publikun, Alban Skënderaj janë në pritje të fëmijës së dytë.

Çifti janë martuar zyrtarisht më 7 maj të këtij viti, por që lajmin e kanë bërë të ditur më 26 maj./21Media