Albani e Miriami në pritje të fëmijës së dytë

Albani e Miriami në pritje të fëmijës së dytë

Këngëtarja e njohur, Miram Cani dhe bashkëshorti i saj, këngëtari shumë i dashur për publikun, Alban Skënderaj janë në pritje të fëmijës së dytë.

Miriami e cila po shijon ditët e fundit të shtatzënisë, mëngjesin e sotëm ka publikuar një fotografi të bukur në të cilin u shfaq e ulur në shkallë.

Për këtë imazh ajo pranoi komente të shumta, shtatzënia duket se atë e ka zbukuruar më shumë, shkruan rtv21.tv

<

 

View this post on Instagram

 

🤗 @dariusleather ✨

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

/div>
Çifti janë martuar zyrtarisht më 7 maj të këtij viti, por që lajmin për media e kanë bërë të ditur më 26 maj.

“Duamë” mban titullin bashkëpunimi i fundit i tyre. Në fund të Këtij videoklipi çfiti kanë vendosur ta shfaqin edhe një pjesë nga kurorëzimi i tyre. Për tekstin e kësaj kënge është përkujdesur vet Albani, dhe i gjithë teksti është dedikm për dashurinë e madhe që ata e kanë për njëri-tjetrin. Kënga është publikuar në muajin maj dhe është pëlqyer mjaft shumë nga publiku,  në kanalin YouTube numëron mbi 16 milionë klikime. /21Media