Mirima Cani shumicën e rasteve e ka dëshmuar se nuk e ka problem të shfaqet natyrale në publik.

Artisjta e njohur edhe në rrjetet sociale vazhdimisht publikon fotografi ku shihet pa pikë grimi.

Një gjë e tillë e ka bërë edhe me postimin e fundit, ku befasoi të gjithë me pamjen. Natyrale pa grim Miriam duket shumë bukur dhe e ëmbël.

Kujtojmë se, Miriami është martuar me këngëtarin e njohur, Alban Skënderaj. Çifti janë prindër të dy fëmijëve, një vjaze dhe një djali. /21Media