Miriami shkëlqen në fotografitë e fundit

Miriami shkëlqen në fotografitë e fundit

Këngëtarja e njohur, Miram Cani dhe bashkëshorti i saj, këngëtari shumë i dashur për publikun, Alban Skënderaj janë në pritje të fëmijës së dytë.

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Miriami ka realizuar një fotosesion në të cilin shfaqet magjike e veshur me fustane të gjatë, shkruan rtv21.tv

Për këto foto, Mirami ka pranuar komente të shumta nga fansat e saj.

Kujtojmë se, këngëtarja simpatike këtë fotosesion e ka realizuar për revistën shqiptare “Who”.

Çifti janë martuar zyrtarisht më 7 maj të këtij viti, por që lajmin për media e kanë bërë të ditur më 26 maj. “Duamë” mban titullin bashkëpunimi i fundit i tyre. Në fund të Këtij videoklipi çfiti kanë vendosur ta shfaqin edhe një pjesë nga kurorëzimi i tyre. Për tekstin e kësaj kënge është përkujdesur vet Albani, dhe i gjithë teksti është dedikm për dashurinë e madhe që ata e kanë për njëri-tjetrin. Kënga është publikuar në muajin maj dhe është pëlqyer mjaft shumë nga publiku,  në kanalin YouTube numëron mbi 17 milionë klikime. /21Media